ÖRNEK DEMO'DUR. SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.
logo
logo
Başkanın Mesajı


SİTEMİZ HAYIRLI OLSUN

DEĞERLİ HEMŞERİLERİM

Öncelikle sizleri saygı ile selamlar, internet sitemizi hayata geçirmiş olmanın verdiği gururu, sizlerle paylaşmış olmanın heyecanı içerisinde oldugumu ifade etmek isterim.

Üyelerimize gerek SMS gerekse resmi FACEBOOK grubumuzdan ulaşabiliyorduk şimdi derneğimizin resmi internet sitesinin yayına girmesiyle bu halkalara yeni bir ek yaparak iletişim ağımızı güçlendiriyoruz.

Sitemizde İlçemizi ve derneğimiz ile ilgili detaylı bilgiler bulabilir fotoğraf ve video galerimizi ziyaret ederek anilarınızı tazeleyebilir ziyaretçi defteri köşesinden paylaşımlarda bulunabilir ve iletişim forumundan yönetim kuruluna görüş öneri ve dileklerinizi bildirebilirsiniz.

Sİtemizde yayınlanmasını istediginiz ve haber niteliği taşıyan bilgileri bizimle paylaşabilir sitemize uye olmanız durumunda sitemizde yayınlanmasını istediginiz fotograf ve video gibi goruntulerinizi uye girisi yaparak bize gonderebilirsiniz.

Tüm üye ve hemşehrilerimizin yogun olarak kullanmasını beklediğimiz internet sitemizin hayırlı olmasını temenni eder tüm hemşehrilerimizin katkısını bekleriz.

 

Saygılarımla

HALİL YILMAZ

Yönetim Kurulu BaşkanıHALİL YILMAZ

Okunma Sayısı: 10

YAZARIN DİĞER YAZILARI